Březen 2008

Ještě pár obrázků Gaary

30. března 2008 v 15:58 Naruto
Gaara v shippuden♥♥
Gaara v shippuden podruhé!


Itachi

29. března 2008 v 15:18 Akatsuki


Obrázky Deidary

29. března 2008 v 15:17 Akatsuki
Deidaraanime.jpg Deidara image by adamk711

Tsunade

29. března 2008 v 15:16 | pétulka |  Postavy
Tsunade je vnučkou Prvního Hokage a kunoichi (ženská ninja) z týmu Legendárních Sanninů (伝説の三忍 - Densetsu no Sannin), kam patří i Jiraiya a Orochimaru. Ted vykonává úřad jako Pátý Hokage. Sice jí je zrovna jako Jiraiyovi a Orochimaru 50 let, ale pomocí Henge no Jutsu (přeměna) si vylepšila vzhled tak, aby vypadala stále na 20. Naruto jí ale stále oslovuje "bábi Tsunade" (Tsunade-baachan),což nemá samozřejmě vůbec ráda.
Tsunade je lékařský ninja a též "krotitelka slimáků". Její léčivé schopnosti chtěl využít Orochimaru, aby mohl zase používat ruce, které mu pomocí kletby zničil Třetí Hokage v boji. Tsunade odmítla Orochimarovi pomoci, a proto pak musela bojovat proti němu i proti dalšímu lékařskému ninjovi jménem Kabuto. Z počátku to vypadalo, že Orochimaru Tsunade přesvědčí, aby mu pomohla, protože jí nabídl, že oživí jejího mladšího bratra Nawakiho a jejího přítele Dana. Naruto ji ale přiměl k tomu, aby odmítla. Tsunade má obrovskou fyzickou sílu, díky které by mohla zabít Orochimaru jedním zásahem. Tsunade umí přivolávat obřího slimáka Katsuyu, která ovšem není tak silná jako Jiraiyův Gamabunta. Jedna z jejích nejlepších technik je buněčná regenerace, která ovšem vyžaduje nesmírné množství Chakry. Při boji s Orochimarem byla několikrát nabodnuta na jeho Kusanagi no Tsurugi (bájný meč), ale hned se zase zregenerovala. Tato technika urychluje dělení buněk a přispívá k urychlování stárnutí.
Během dvou Velkých ninjovských válek byli oba, její bratr Nawaki a přítel Dan, zabiti. Oba měli sen téměř shodný s tím, jaký má Uzumaki Naruto, to je stát se Hokagem a ochraňovat ty, které milují. Po jejich smrti se u Tsunade projevila fóbie na krev, i přes to, že je lékařský ninja. Tuto fóbii překonala až v bitvě, kdy chránila Naruta. Po smrti Nawakiho a Dana opustila Skrytou Listovou společně s Shizune.
Tsunade nosí na krku amulet, který jí dal její dedeček (První Hokage). Je to náhrdelník, za který se dají koupit až tři hory. Tento amulet nikdy v sázce nevsadila, krom v sázce s Narutem. Předmětem sázky bylo to, že se Naruto do týdne naučí techniku vysoké úrovně, a to Rasengan. Lidé, kteří tento náhrdelník nosili, často velmi brzo umírali. Tsunade ho dala Narutovi, protože je rozhodnut nezemřít do té doby, než se stane Hokagem.
Tsunade je také velká hazardní hráčka, která má ovšem ve hrách neuvěřitelnou smůlu. Často se jí přezdívá jako "legendární lempl" - 伝説のカモ - Densetsu no Kamo). U každého má velké dluhy. Někdy ovšem vyhraje velké peníze, ale to skoro vždy znamená velký problém, například před tím, než se setkala s Orochimarem, tak vyhrála kopu peněz.

Po přemlouvání Tsunade souhlasila, že přijme titul Pátého Hokage a bude vést Skrytou Listovou.Později přijala Sakuru jako svého studenta.

Zajímavosti

Za jméno Tsunade často dávají "hime" 姫, což znamená princezna. Je to kvůli tomu, že je vnučkou Prvního Hokageho, ale také proto, že se jí často bojí. Naruto jí ale říká Tsunade-baachan = stará paní Tsunade. Kanji (賭 - kake), které má Tsunade na zádech, znamená hrát (hazardní hry).
Tsunade tedy patří mezi Legendární Sanniny. Narodila se 2. srpna a je jí 50 let. Má hnědé oči, blond vlasy, měří 163,1 cm a váží 48,9 kg.

Překlad jména

Tsunade 綱手 znamená uvazovací lano. Jména Jiraiya, Tsunade a Orochimaru pocházejí z "Jiraiya Goketsu Monogatari" - 児雷也豪傑物語 - Příběh galantního Jiraiyi (staré japonské literární dílo). Tsunade je v tomto příběhu popsána jako mistr magie se slimáky a byla vdaná za Jiraiyu.

Techniky

Kuchiyose no Jutsu (přivolání - slimáci)
Shousen Jutsu (technika mystické dlaně)
Chakra no Enjintou (Chakrový skalpel)
Tsuutenkyaku (bolestivá noha z nebes)
Souzou Saisei (znovuzrození)
Infuuin: Kai (stínová pečeť: zrušení)
Ranshinshou (porušení důležitých tělních bodů)
Henge no Jutsu (přeměna)

Sannini

29. března 2008 v 15:14 | pétulka |  Naruto

Orochimaru

29. března 2008 v 15:13 | pétulka |  Naruto

Sakura

29. března 2008 v 15:12 | ... |  Naruto

Haku

29. března 2008 v 15:12 | ... |  Naruto

Temari

29. března 2008 v 15:11 | ... |  Naruto
Temari
temari.jpg temari image by gustavodeares

Ino Yamanaka

29. března 2008 v 15:10 | ... |  Naruto
INO!!!
Ino Yamanaka

Hinata Hyuga

29. března 2008 v 15:09 | ... |  Naruto
Hinata.jpg Hinata image by irisim87

Naruto:-)

29. března 2008 v 15:09 | ... |  Naruto
naruto_naruto0005
naruto_naruto0241

Yondaime

29. března 2008 v 15:08 | petruška |  Postavy
Čtvrtý Hokage (四代目火影 - Yondaime Hokage), také známý jako "Žlutý blesk z Listové" (木ノ葉の黄色い閃光 - Konoha no Kiiroi Senkou), byl odvážný ninja, který zapečetil Kyuubi (Devítiocasou lišku) uvnitř Uzumaki Naruta. Říká se, že je to největší ninja, který se kdy v Listové narodil. Ačkoli nebylo mnoho lidí, kteří viděli jeho schopnosti v boji, tak byl považovaný za tak nebezpečného, že během Třetí války ninjů měli nepřátelští ninjové rozkaz před ním utéct hned, jak ho zahlédnou. Před tím, než pomocí techniky Shiki Fuujin (屍鬼封尽 - Pečeť démona smrti) zapečetil Kyuubi, prohlásil, že nechce, aby lidé viděli Naruta jako schránku, ve které je monstrum, ale chtěl, aby Naruta považovali za hrdinu, který zabránil zničení jejich vesnice. Tato žádost však nebyla vyslyšena, protože vesničani cítili vůči Kyuubi hlubokou nenávist.
Yondaime se pravděpodobně křestním jménem jmenoval Arashi. Byl studentem Jiraiyi spolu se dvěma dalšími geniny a byl mistrem Hatake Kakashiho, Uchihy Obita a Rin. Narodil se 25. ledna. Měřil 179,2 cm a vážil 66,1 kg. Čtvrtý se velmi podobal Narutovi, měl také blonďaté vlasy, modré oči, stejnou krevní skupinu (B), a jak prohlásil Jiraiya, tak i velmi podobnou povahu. Uchiha Itachi prohlásil, že Naruto je "dědictvím" Čtvrtého. Kromě toho, když se Jiraiya pokoušel přinutit Naruta, aby uvolnil liščí chakru tím, že hodil Naruta z útesu, prohlásil, "Odpusť mi, Čtvrtý". O Čtvrtém se v anime i manze objevilo ještě pár dalších poznámek, ale protože jeho pravé jméno, jeho historie nebo rodinné vztahy byly pečlivě utajeny, činí to z něj jednu z nejzáhadnějších postav.
Čtvrtý vytvořil několik výrazných technik, jako třeba Hiraishin no Jutsu (飛雷神の術 - technika Létajícího boha hromu), která mu umožňovala teleportovat se na jakékoli místo po použití zvláštní pečetě. Také vytvořil Rasengan ( 螺旋丸 - Rotující koule), což je technika, která nepoužívá ruční pečetě, ale místo toho využívá koncentrování rotující chakry v dlani, ta po té způsobuje obětem při kontaktu nesmírná zranění. Avšak Čtvrtý již tuto techniku nestihl plně dokončit.