Duben 2008

Shippuden obrázky

29. dubna 2008 v 20:27 | petruska |  Naruto shippuden

Zvučná čtyřka pohromadě

29. dubna 2008 v 20:23 | petruška
http://kingkakashi.blog.jeuxvideo.com/images/gd/1139573801.jpg


Kidoumaru

29. dubna 2008 v 15:04 | petruška |  Postavy
Kidoumaru ( 鬼童丸) byl člen Zvučné čtyřky. Na rozdíl od normálních lidí měl Kidoumaru šest rukou a také uměl tvořit vlákna a sítě jako pavouk. Tato vlákna vytvářel ze zvláštní kapaliny, kterou dokázalo vytvářet jeho tělo z chakry a tělních tekutin. Navíc také dokázal vytvořit speciální žlutou kapalinu, která po vyloučení z těla ztvrdla na žlutý kov, který dokázal blokovat útoky na jeho chakrový systém. Dále z ní mohl tvořit zbraně, například kunai nebo luk a šípy. Kidoumaru dokázal přivolávat pavouka, Kyodaigumo, který mohl na oponenta vypustit spršku menších pavouků. Jako všichni členové Zvučné čtyřky měl Kidoumaru na těle prokletou pečeť. V druhé úrovni aktivace pečetě vypadal Kidoumaru ještě více jako pavouk, ztmavla mu kůže a narostly mu dlouhé bílé vlasy. Kidoumaru byl ninja, který preferoval boj na dálku. Při boji v druhé úrovni pečetě používal luk. Aby zlepšil přesnost v při míření, používal své třetí oko, které měl normálně ukryté pod čelenkou a občas také chakrové vlákno na ovládání směru, kterým letí šíp. Jeho schopnosti sice nebyly kekkei genkai, ale souvisely s jeho klanem.
Kidoumaru byl vynikající taktik, který dokázal velmi rychle a efektivně najít protivníkovy slabiny, také si s protivníkem předtím, než ho zabil, rád pohrával. Kidoumaru viděl vždy bitvu jako hru a často to své pohrávaní s protivníkem přeháněl, protože rád sledoval, jak jeho protivník marně snaží. (spoiler) Během invaze v Listové, použil Kidoumaru své sítě, aby ochránil členy Zvučné čtyřky a Orochimara, při jejich útěku. Nakonec byl během mise na záchranu Sasukeho zabit Hyuugou Nejim, kterému řekl, že Sasukeho zachránit nemůžou, protože se vydal do temnoty z vlastní vůle. I když tomu Neji nevěřil, tak se to splnilo.
Kidoumaro se narodil 16. prosince a zemřel ve 14 letech. Byl 159,2 m vysoký a vážil 56,2 kg.

Kimimaro Kaguya

29. dubna 2008 v 15:01 | petruška |  Postavy
Kaguya Kimimaro (かぐや君麻呂) je pátým členem Zvučné Čtyřky, která se dočasně změnila na Zvučnou Pětku. Původní čtyři členové (Tayuya, Jiroubou, Kidoumaru, Sakon a Ukon, kteří žili v jednom těle) ho byli donuceni přijmout i přes jejich protesty, protože Kimimarovy schopnosti převyšovaly jejich. On byl jediný z klanu Kaguya (かぐや一族 - Kaguya Ichizoku), kdo přežil útok na Skrytou Mlžnou Vesnici. Klan Kaguya měl svou dědičnou vlastnost, díky níž byl schopen manipulovat svými kostmi dle potřeby. Kimimaro byl nejmocnější člen tohoto klanu, proto ho nechali většinu jeho života zavřeného v kleci a ven ho pouštěli jen, když potřebovali, aby bojoval. Na jeho cestě do Skryté Mlžné se setkal se Momochi Zabuzou a Hakem, kteří opouštěli vesnici po neúspěšném převratu.
Kimimaro je vhodný pro boj z blízka. Je schopen regenerovat a tvořit nové kosti, tudíž má nekonečnou zásobu kostí, které může užívat proti protivníkovi. Kimimarova jediná slabá stránka je choroba, kterou trpí (možná tuberkulóza, kvůli jeho krvavému kašli). Než se u něj tato choroba projevila, byl nejvhodnější kandidát na Orochimarova hostitele. Kimimaro je Orochimarovi silně oddán, protože Orochimaru byl jediná osoba, která se o něj starala.
Kimimaro zemřel v boji s Rock Leem a Gaarou. Ačkoli byl schopen odrazit všechny Gaarovy útoky, a dokonce nakonec měl i navrch. Podlehl však své nemoci těsně před tím, než stačil zabít Gaaru nečekaným útokem.
Přestože Kimimaro patřil ke klanu, který miloval zabíjení, vraždy a masakrování, a že byl nejsilnější z tohoto klanu, Kimimaro nebyl zlý a násilnický. On jen neznal vnější svět. A sám ani nevěděl, proč vlastně bojuje, ale jen do té doby než potkal Orochimaru. Stejně jako Uchiha Itachi ani Kimimaro na sobě nedával znát jakékoli pocity, kromě několika momentů v boji s Gaarou.
Kimimaro se narodil 15. června. Když zemřel, tak mu bylo 15 let. Měřil 166,1 cm a vážil 49,8 kg. Byl to genin.

Techniky

Shikotsumyaku (死骨脈) Puls Mrtvých Kostí - dědičná vlastnost
Kimimaro byl zkušený uživatel taijutsu (boj z blízka)

Sakon a Ukon

29. dubna 2008 v 15:00 | petruška |  Postavy
Sakon a Ukon jsou dvojčata, které pomocí svého Kekkei genkai tráví většinu času v jednom těle.Většinou spí Ukon v Sakonovi, protože tak jsou silnější než kdyby to bylo naopak.Jsou úžasně rychlí a silní, podle Orochimara byli nejsilnější ze Zvučné čtyřky.Pokud aktivují Prokletou pečeť, zrychlí jim to regeneraci ran a zvýší rychlost útoků a obrany.Sakon je silnější než Ukon, ale pomocí svého Kekkei genkai moho svá těla spojit a tím i jejich síly, proto má potom jedno tělo sílo obou těl.Použitím Pečetě se tyto síly zdvojnásobí.

Manda

28. dubna 2008 v 20:39
Manda (マンダ) je Orochimarův největší a nejmocnější přivolávaný had. Za svou pomoc v boji požaduje sto lidských obětí. Pokud neobdrží tyto oběti nebo ho nepřivolá sám Orochimaru, tak Manda klidně zabije toho, kdo jej přivolal. Manda respektuje jen Orochimarovu sílu, ne samotného Orochimara. Yakushi Kabuto věřil, že by se Manda obrátil proti Orochimarovi (nebo by přinejmenším odešel), kdyby zjistil, že ho Orochimaru přivolal, když nemohl používat své techniky.
Mezi jeho největších schopnosti patří jeho neuvěřitelná rychlost a také skutečnost, že může svléknout svou kůži a použít ji jako Kawarimi no Jutsu (technika náhrady). Manda má velmi ubohou povahu, nemá rád ani Gamabuntu ani Katsuyu a jediné, co ho zajímá, je, jak je zabít. Poté co se Jiraiya a Tsunade spojili v boji proti němu, Tsunade propíchla Mandovi pusu Gamabuntovým mečem. Proto Manda, než zmizel, řekl Orochimarovi a Kabutovi, že jestli ho ještě jednou přivolají, tak je určitě sežere. "Manda" je také jméno velkého hada ze série filmů Godzilla.
Kyodaija (巨大蛇 znamená - obrovští hadi, čteme kjodaidža) jsou obrovští hadi mnoha druhů, které často přivolává Orochimaru během bitvy. Například tři Kyodaijové, kteří byli přivoláni během invaze do Listové měli na své kůži značky podobné jako Nebeská prokletá pečeť, zatímco had přivolaný v Lese smrti na sobě neměl vůbec žádné značky. Mitarashi Anko přivolala ve filleru, který se odehrával v zemi Moře, modrého hada podobné velikosti jako přivolává Orochimaru, aby ochránila Naruta, Shina a Ino před závalem. Všichni čtyři se ukryli v jeho ústech, když se zřítila jeskyně.

Tayuya

28. dubna 2008 v 20:34 | petruška |  Postavy
Tayuya (多由也) byla kunoichi (ženská ninja) z Orochimarovy Zvučné čtyřky. Mluvila dost sprostě (Jiroubou jí to neustále vyčítal) a také byla velmi zlá, ale velmi silná. Její hlavní a jedinou zbraní byla flétna - byla jediným členem Zvučné čtyřky, který používal zvuk jako zbraň. Pomocí flétny mohla přivolat Doki - tři mocné démony, a po té je zvukem flétny řídit v boji. Tayuya byla velmi inteligentní, dokázala vymyslet excelentní strategie a bojové taktiky. To vedlo Shikamara, když s ní bojoval během mise na záchranu Sasukeho, k tomu, že ji uznal za protivníka, který měl nejblíže k jeho strategickým dovednostem. Podle něj by byla vynikající hráčkou shougi (japonská desková hra - japonské šachy). Svou flétnou dokázala provádět genjutsu. Její volba boje na dálku s použitím zvučných technik z ní činila snadný cíl při boji na blízko. Jako všichni členové Zvučné čtyřky měla i Tayuya prokletou pečeť. Pokud tuto pečeť aktivovala do druhé úrovně, změnil se její vzhled. Prodloužily se jí vlasy, její kůže získala tmavě hnědou barvu a na hlavě jí vyrostlo pět rohů. Také získala ohromnou sílu, která jí dokonce umožnila překonat Shikamarovy stínové techniky.
(spoiler) Tayuya byla jediným členem Zvučné čtyřky, který ukázal, že má alespoň nějaký smysl pro morálku. Těsně před bojem s Shikamarem se ho zeptala, proč obětuje čtyři muže kvůli jednomu, který se možná ani nebude chtít vrátit. Tayuye se málem podařilo Shikamara porazit, ale nakonec mu přišla na pomoc Temari. Temari zabila Tayuyu pomocí Kuchiyose: Kirikiri Mai (Přivolání: Rychlý stínací tanec). Pomocí této techniky posekala i velkou část lesa, ve kterém se boj odehrával.
Tayuya se narodila 15. února a zemřela ve věku 14 let. Byla 148,2 cm vysoká a vážila 38,2 kg.Jiraya

27. dubna 2008 v 17:27 | pétulka |  Naruto
naruto-jiraya-001
naruto-jiraya-003
naruto-jiraya-013
naruto-jiraya-009Tým 8

27. dubna 2008 v 16:40

Temari

27. dubna 2008 v 16:39 Postavy
Temari je dcera Yondaime Kazekageho (Čtvrtý Kazekage), její sourozenci jsou Gaara a Kankurou. Její zbraní je obrovský železný vějíř, který nosí na zádech. Specializuje se na boj na dálku a je také nadšený analytik bitvy (ale ne tak dobrý jako Nara Shikamaru). Bohužel není známo, jak je Temari dobrá při boji zblízka, když přijde o svůj vějíř. Temari se stará o své sourozence, ale je často velmi krutá ke svým protivníkům v bitvě. Temari dává své pocity najevo více než Kankurou, při jednání s Gaarou je z něj méně vystrašená. Shikamaru, který s Temari bojoval v Chuuninské zkoušce, pokládá Temari za mnohem hroznější než svou vlastní matku.
Jídla, která má Temari nejraději, jsou pražené kaštany a zeleninová polévka. Její nejméně oblíbené jídlo je oliheň a chobotnice. Jejím koníčkem je botanika a její oblíbená hláška je "Nabrušte si svoji kamu při západu slunce" (kama = bojová kosa). Fanoušci Temari spekulují, že Temari bude chodit s Shikamaru, na internetu je i mnoho Fanfiction příběhů právě o tom, jak Shikamaru sbalí Temari nebo naopak.
Význam jména: "Temari" je tradiční klubko motané niti, které se používá k odrážení a driblování. Někteří lidé mávání těmito klubky považují za umění.
Techniky:
Expert v Tessenjutsu (Boj s vějířem)
Kamaitachi no Jutsu (Technika sekajícího tornáda)
Fuusajin no Jutsu (Technika prašného větru)
Daikamaitachi no Jutsu (Silnější technika sekajícího tornáda)
Kuchiyose no Jutsu (Přivolávací technika - Kamatari)Jsi Naruto mainak??

26. dubna 2008 v 22:40 Testy Naruto
1. Začali jste nosit čelenku nebo šátek, i když vám to vůbec nesluší.
2. Na rameno jste si nechali vytetovat znak Konohy, Anbu, prokletou pečeť nebo Ptáka v kleci na čelo.
3. Z plechu jste si vyrobili vrhací hvězdice a ve volných chvílích se to snažíte nandat vratům od garáže.
4. Školní lavici / pracovní stůl jste si popsali nejlepšími hláškami z Naruta.
5. Na mobilu máte nastavenou tapetu Sasukeho a jako vyznánění některý z openingů.
6. Pokaždé, když míjíte zrcadlo, nasadíte cool výraz a vyzkoušíte si pár pečetí.
7. Na dovolené ve Finsku jste si koupili Shonen Jump, i když finsky umíte tak leda nadávat.
8. Ve stresových situacích si neustále připomínáte, že "Naruto by to taky nevzdal".
9. Na jakoukoliv novinku, rozkaz nebo překvapení reagujete zaječením "NANÍÍÍÍÍÍÍÍÍ?".
10. Svého psa jste pojmenovali Akamaru.
11. Nějakou dobu jste se pokoušeli nosit masku přes spodní část obličeje, ale nechali jste toho, jakmile jste se začali dusit.
12. Zkoušeli jste chodit po vodě.
13. Každou únavu svádíte na nedostatek chakry.
14. Máte panickou hrůzu z loutek.
15. Poslední brambůrek musí být vždycky váš, jinak propadnete neovladatelnému záchvatu vzteku.
16. Přivedli jste si do bytu 1+1 prase a pojmenovali ho TonTon.
17. Hladově zíráte na každého invalidu omotaného v obvazech, kterého potkáte.
18. Kdykoliv se dostanete do rvačky, začnete protivníka nepříčetně píchat ukazováčky do žeber a řvát "JYUUKEN!".
19. Koupili jste si bílé kontaktní čočky a hrdě prohlšujete, že je to Byakugan.
20. Na nos jste si konturovací tužkou na rty nakreslili Iruka-jizvu a myslíte si, kdovíjak nejste sexy.
VYHODNOCENÍ:
Méně než 10 kladných odpovědí - nejste na Narutovi závislí víc, než na kterékoliv jiné anime. Naruto se vám líbí, přiznáváte, že když není nikdo doma, tak se navléknete do kraťas a šátků a před zrcadlem nacvičujete ninja postoje a občas použijete nějakou Naruto hlášku, ale v podstatě se můžete považovat za normálního jedince, který bez Naruta dokáže přežít. Gratuluji.
10 - 15 kladných odpovědí - s vámi už je to trochu horší. Pomalu se blížíte k hranici Naruto-Maniaka. Měli byste si začít dávat pozor, jak se projevujete na veřejnosti, protože je možné, že se občas zapomenete a můžete před cizími lidmi vypadat jako pitomci.
15 - 20 kladných odpovědí - jste totální Naruto-Maniak. Doporučuji svěrací kazajku.


Z tohodle už faktys nemůžu!=D

24. dubna 2008 v 19:09 | ... |  Komixy Naruto
Letní den v Konoze na pláži.
Ino:Skus to chitit!
Sakura:Chytnu to.
já ti závidím
Sakura:Ino to musíš slyšet.
Naruto:To bys měl.
Shikamaru:je tak hezký a velký
Neji:Můj stejně vypadá lépe než tvůj!
Shikamaru:To jo Neji můžu si šáhnout?
Neji:OMG Shikamaru hraj si se svojím.
Shikamaru:Ale on je tak malý.
Naruto:Můj je stejně lepší než tvůj Neji.
Neji:no jasně!
Naruto:Hmmmm.....tak se pudem zeptat holek.
Neji:Co se děje?
Naruto:Myslim že omdleli teď se nedozvíme či serfingové prkno je nejlepší.